مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز

نمایندگی آزادگان - 02634127
نمایندگی فردیس - 02636526055
info@mftalborz.ir
مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز، آموزشگاه تخصصی کاربردی کرج البرز فردیس

شروع قطعی دوره آموزشی برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MS Project

۱۹ خرداد ۱۴۰۳

برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MS Project

روزهای برگذاری دوره: پنجشنبه و جمعه 9-13

تاریخ شروع:/11/03/1403

طول دوره: 45 ساعت

مدرس دوره: مهندس سامان فیضی

اطلاعات دوره :

MSP مخفف عبارت Microsoft Project است. نرم افزاری ساده و کاربردی از خانواده مایکرو سافت آفیس است که به منظور مدیریت پروژها طراحی و تولید شده است. این نرم افزار با قرار دادن تصویر بزرگی از پروژه پیش روی کاربران امکان بررسی و ثبت مراحل کار را برای کاربران مقدور می سازد. این برنامه به شما کمک می کند با ثبت و سازمان دهی ایده های خود آن ها را تا مرحله اجرا پیش ببرید.

مدیران پروژه دغدغه­ های مختلفی دارند، مانند اینکه چطور زمان یا هزینه­ های پروژه را مدیریت کنند یا ارتباطات بین افراد و اجزای درگیر در پروژه را به‌طور مطلوب هدایت کنند. برای این منظور لازم است آنها دیدگاه فرایندی به فعالیت­های مدیریت پروژه داشته باشند و بتوانند طی روالی منطقی و با رعایت الزامات، پیش نیازها و ابزارهای مربوط به هر فرایند و فعالیت­های مربوط به آن را اجرا کنند.

نرم‌افزار MSP نرم‌افزاری سبک و مناسب پروژه‌های سبک و متوسط است.

آموزش نرم افزار مدیریت پروژه MS Project به صورت حرفه ای

آموزش حرفه‌ای نرم‌افزار مدیریت پروژه MS Project یکی از مهارت‌های اساسی برای مدیران پروژه و کسانی که در حوزه‌های مرتبط با مدیریت پروژه فعالیت دارند، محسوب می‌شود. این نرم‌افزار به عنوان یکی از پرکاربردترین ابزارها در زمینه برنامه‌ریزی و پیگیری پروژه‌ها شناخته می‌شود. در دوره آموزشی مدیریت پروژه حرفه‌ای با MS Project، شرکت‌کنندگان با محیط کاربری نرم‌افزار، نحوه تعریف و ساختاردهی به پروژه‌ها، تخمین زمان و هزینه‌ها و نحوه تعریف منابع و وابستگی‌های فعالیت‌ها آشنا می‌شوند. همچنین، یادگیری نحوه ایجاد گزارش‌های مختلف و تحلیل پیشرفت پروژه از دیگر مباحث مهم این دوره است.

در بخش پیشرفته دوره آموزشی ، تمرکز بر روی مدیریت پیشرفته منابع، بهینه‌سازی برنامه‌های پروژه و تکنیک‌های پیشرفته تحلیل و رفع تعارض‌ها در برنامه‌ریزی قرار دارد. شرکت‌کنندگان مهارت‌هایی در زمینه پیش‌بینی و حل مسائل پیچیده مرتبط با مدیریت زمان و منابع در پروژه‌های واقعی کسب خواهند کرد. استفاده از این نرم‌افزار به مدیران پروژه اجازه می‌دهد تا با دقت بیشتری برنامه‌ریزی کنند و توانایی پیش‌بینی مشکلات احتمالی و مدیریت بهینه منابع را به دست آورند، که این مهارت‌ها برای موفقیت در مدیریت پروژه‌های متنوع بسیار حیاتی هستند.

 

کسب توانایی ها

  • تربیت نیروی انسانی مجرب در حوزه مباحث نوین برنامه ریزی و مدیریت پروژه

مخاطبین :

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته صنایع و عمران

پیش نیاز:

آشنایی با کامپیوتر

سرفصل :‌

مرور بر استاندارد ها و مفاهیم مدیریت پروژه

طراحی پروزه

ورود اطلاعات و سازمان دهی فعالیت ها

تعریف منابع،تخصیص منابع

بهینه سازی پروژه

بهینه سازی جزییات فعالیت ها

بیهینه سازی جزییات منابع

بهینه سازی جزییات تخصیص ها

نمایش اطلاعات پروژه،چاپ اطلاعات پروژه

پیگیری و پیشرفت

نمایش و گزارش وضعیت پروژه

شناسایی و گزارش وضعیت پروژه

تبادل زمان،هزینه

آنالیز پرت

تنظیم دلخواه کنترول پروژه مایکروسایت

یک دیدگاه بگذارید