گروه برق و الکترونیک

مرکز آموزشهای تخصصی که در حوزه های ساختمان و قدرت،اتوماسیون صنعتی،تعمیرات، الکترونیک،حفاظت و تردد با هدف آموزش های مهارتی و علمی در کارگاه های مجهز و متناسب با نیاز بازار و کارآفرینان جامعه فعالیت می نماید.

الکترونیک

اصول اولیه الکترونیک بمنظور طراحی مدارات الکترونیکی ، آشنایی با ابزار و تجهیزات و مفاهیم پایه مرتبط با طراحی و تعمیرات ابزار الکترونیکی و نقطه آغاز ورود به دنیای طرای و تعمیرات الکترونیک است.

قدرت

آشنایی با مفاهیم پایه برق تک فاز و سه فاز در قالب فعالیت عملی در کارگاه های برق ساختمان و صنعتی با هدف درک صحیح از مفاهیم برق خانگی ، آنتن مرکزی ، سیستم دزدگیر منازل و امکان و مدارات فرمان ساده و اتوماتیک از اهداف این گروه تخصصی می باشد.

اتوماسیون صنعتی

جایگاه ویژه PLC ها و اینورترها ، شبکه های صنعتی PROFIBUS و Ethernet و مانیتورینگ عملکرد آنها با استفاده از HMI در اتو ماسیون صنعتی قابل انکار نیست، در این گروه کوشیده ایم آخرین دستاوردهای لازم برای اتوماسیون صنعتی را در کارگاه های تخصصی به مخاطبان عرضه نمائیم.

تعمیرات

اهمیت ابزار و تجهیزات الکترونیکی به گونه ای است که به منظور تعمیرات نیاز به تکنسین های ماهر خواهد بود تعمیرات تلفن همراه ، ماشینهای اداری و کامپیوترهای اداری و کامپیوترهای شخصی از اهم تعمیرات این گروه می باشد.

دوره های آموزشی و سرفصل های گروه

ارتباط با دپارتمان

تلفن: 02634127

داخلی = 131

engeneering@mftalborz.ir