گروه IELTS

آیلتس (به انگلیسی: IELTS) که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از باارزش‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر در برابر تافل، آزمون آمریکایی، قرار می‌گیرد. داوطلبان آزمون آیلتس در کنار تفاوت ساختاری آزمون آیلتس به تافل باید هنگام انتخاب کشور مقصد در مهاجرت نیز بین این دو آزمون اولویت بندی داشته باشند. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

  • این گروه با کادر علمی متخصص در زمینه آموزشهای آیلتس، دوره های آیلتس (IELTS) را بصورت ترمیک و کاملا کاربردی اجرا می نماید.

– این دوره ها برای تمامی افرادی که قصد مهاجرت دارندبسیار مفید است.

– تمامی افراد با هر سطح دانش زبان که هستند می توانند پس از انجام تعیین سطح و مشاوره تخصصی آیلتس از این دوره ها در سطح دانش خود استفاده نمایند.

  • این گروه با استفاده از استانداردهای آزمون بین المللی آیلتس، اقدام به برگزاری آزمونهای آزمایشی آیلتس (IELTS) بصورت مدون با زمانبندی مشخص می نماید.

  • این گروه کارگاههای مخصوص آیلتس بصورت تک مهارت جهت تقویت اسکیل های دانشپذیران نیز برگزار می نماید.

  • این گروه جهت کمک به دانشپذیران در پیشرفت مهارتهای خود امکان تصحیح و ارزیابی و نمره دهی به مهارتهای دانشجویان بصورت مجازی را دارد.

دوره های آموزشی و سرفصل های گروه

ارتباط با دپارتمان