مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز

نمایندگی آزادگان - 02634127
نمایندگی فردیس - 02636526055
info@mftalborz.ir
مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز، آموزشگاه تخصصی کاربردی کرج البرز فردیس

دپارتمان مهارت های دانش آموزی

یکی از فعالیت های مجتمع فنی تهران مختص آموزش به دانش آموزان رده سنی 17-4 سال می باشد که در این راستا توانسته است به عنوان برترین سازمان حامی کودک الکترونیکی در کشور و ابداع کننده اولین دوره سلسله مراتبی آموزش کامپیوتر به دانش آموزان در رده سنی 14 الی 17 سال باشد. در یک طرح ملی تاکنون سالیانه بالغ بر10000 نفر فارغ التحصیل از مقاطع مختلف تحصیلی در سراسر کشور داشته است که این مهم توسط “دپارتمان آموزش مهارت های دانش آموزی “این مجموعه در حال انجام است.

در این راستا با توجه به رده سنی و مقطع تحصیلی دانش آموزان (دبستان و دبیرستان) دوره هایی بصورت کاملا کاربردی با سرفصل های کامل و جامع تدوین گردیده که می تواند نیازهای آن ها را در مقاطع بالاتر تحصیلی، دانشگاه ها و محل کار برطرف نماید.

این دپارتمان شامل گروههای متعددی مانند:

  • کامپیوتر(ICDL، برنامه نویسی به زبانهای مختلف(اسکرچ ویژه دبستانی ها،زبان ++C، زبان # C ، پایتون، جاوا، اندروید و… ویژه دبیرستانی ها) فتوشاپ، اتوکد، طراحی سایت و…
  • زبانهای خارجی(انگلیسی،فرانسه و…)
  • رباتیک
  • تعمیرات موبایل
  • مهارتهای رفتاری
  • مهارتهای فرزندپروری
  • عکاسی
  • هنر(نقاشی، طراحی، خلاقیت و…)

همچنین دوره هایی برای آشنائی اولیاء دانش آموزان نیز تدوین گردیده که به هدف آموزش اولیاء و بالا بردن سطح آگاهی آن ها تعریف شده است.یکی از فعالیت های مجتمع فنی تهران مختص آموزش به دانش آموزان رده سنی 16-6 سال می باشد که در این راستا توانسته است به عنوان برترین سازمان حامی کودک الکترونیکی در کشور و ابداع کننده اولین دوره سلسله مراتبی آموزش کامپیوتر به دانش آموزان در رده سنی14 الی 17 سال باشد . که به عنوان یک طرح ملی تاکنون سالیانه بالغ بر10000 نفر فارغ التحصیلان از مقاطع مختلف تحصیلی در سراسر کشور داشته است که این مهم توسط دپارتمان آموزش مهارتهای دانش آموزی این مجموعه در حال انجام است. در این راستا با توجه به رده سنی و مقطع تحصیلی دانش آموزان (دبستان و دبیرستان) دوره هایی بصورت کاملا کاربردی با سرفصلهای کامل و جامع تدوین گردیده که می تواند نیازهای آنها را در مقاطع بالاتر تحصیلی، دانشگاه ها و محل کار برطرف نماید.

همچنین دوره هایی برای آشنائی اولیاء دانش آموزان نیز تدوین گردیده که به هدف آموزش اولیاء و بالا بردن سطح آگاهی آنها تعریف شده است.

دوره های آموزشی و سرفصل ها

ارتباط با دپارتمان

تلفن تماس = 02634127

داخلی = 137

09981107140

STDLearning@mftalborz.ir