مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز

نمایندگی آزادگان - 02634127
نمایندگی فردیس - 02636526055
info@mftalborz.ir
مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز، آموزشگاه تخصصی کاربردی کرج البرز فردیس

دپارتمان فنی و مهندسی

متخصصان رشته های فنی و مهندسی همواره مورد نیاز جامعه هستند. بسیاری از دستاوردهای بشری حاصل نوآوری ها و تلاش این متخصصان است .متخصصان فنی و مهندسی نمی توانند به گفته اکتفا نمایند و هر قدر هم که از دانش بالایی برخوردار باشند از آنها انتظار می رود که در عمل و با خروجی قابل اندازه گیری لیاقت خود را به اثبات رسانند.سالیان متمادی است که نظام های رسمی دانشگاهی در سطوح مختلف از کاردانی تا دکترا متخصصان فنی و مهندسی را تربیت می کنند لیکن اغلب فارغ التحصیلان بدلیل نداشتن مهارت های تخصصی قادر به ورود به بازار کار نبوده و اگر هم جذب فعالیت کاری خاصی شوند مبالغ قابل توجهی هزینه صرف آموزش کاربردی آنها خواهد شد. گویی آنچه در دوره طولانی دانشگاه آموخته اند هیچ توانایی در آنها ایجاد نکرده است.

ماموریت دپارتمان فنی مهندسی :

ماموریت ما پر کردن فاصله صنعت و دانشگاه ، و تربیت متخصصانی است که قبل از ورود به محیط صنعتی توانایی لازم را برای شروع کار پیدا کرده اند و دیگر هزینه ای از این نظر برای کارفرمای خود ندارند.این ماموریت از طریق برقراری دوره های کاربردی مناسب با زمان کوتاه و بر اساس سرفصل های به روز شده و پر محتوا انجام می پذیرد.

طراحی و اجرای دوره های خاص:

دپارتمان آموزشهای فنی مهندسی توانایی آن را دارد که دوره های آموزشی خاص و با سرفصلهای خاص را برای مشتریان و با توجه به نیاز آنها تدوین و برقرارنماید.

سخن مدیر دپارتمان

معیار های ما در انتخاب مدرس چیست؟

از آنجا که دوره های آموزشی ما بایستی هم تخصصی وهم کاربردی باشند چهارعامل زیر در انتخاب اساتید رعایت میگردد:

الف)داشتن تحصیلات عالی در رشته مورد تدریس

ب)داشتن سابقه کار کافی مرتبط با رشته مورد تدریس

ج)داشتن سابقه تدریس کافی دردرس مورد نظر

د)دارا بودن تواناییهای فردی در ارتباط با فن تدریس

ه) علاقمندی به تدریس و پرورش نیروی انسانی برای جامعه

این معیار ها کمک میکند تا مدرسانی وظیفه انتقال مطلب به شما را عهده دار شوند که هم از نظر علمی و هم از نظر تجربی دارای صلاحیت کافی باشند و لذا بیشترین ارزش افزوده برای شما ایجاد گردد.

دوره های آموزشی و سرفصل ها

ارتباط با دپارتمان

02634127

داخلی = 131

09028473478

engeneering@mftalborz.ir