مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز

درباره نمایندگی ما بیشتر بدانید:

درباره ما

مهد پردا پژوهان
شرکت مجتمع فنی مهد پرداپژوهان در قدم اول با اخذ نمایندگی مجتمع فنی تهران در استان البرز در حوزه آموزش، فعالیت خود را آغاز و پس از کسب موفقیت های متعدد همچون عنوان برترین نمایندگی (در بین حدود 60 نمایندگی در سطح کشور) مجتمع فنی تهران در سال های 87-88-89 اقدام به توسعـــه فعالیت های خود نمود و در این راستا در استان گیلان، استان زنجان، جزیره کیش، هشتگرد و فردیـس مجمـوعه های آموزشی و دفاتر فعالیت دیگر راه اندازی و با توجه به موفقیت در آموزش های فناوری اطلاعات و درخواست مکرر سازمان ها از سراسر کشور جهت انجام پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین پـــروژه های مشاوره مدیریت و کسب و کار اقدام به راه اندازی واحدهای مربوطه با جذب نیروهای متخصص و متعهد در سطح کشور گردید و هم اکنون این شرکت یکی از معتبر ترین شرکتهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتبـاطات در کشور می باشد که با صدها سازمان خصوصی و دولتی در حوزه های فعالیت خود دارای قرارداد و تفاهم‌نامه است.

این شرکت درحال حاضر بعنوان عضو هیات مدیره شورای مرکزی نظام صنفی رایانه ای کشور، دارای رتبه 1 شبکه داده ها و رتبه های دیگر در سایر حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات از شورای عالی انفورماتیک بوده و در حیطه های مختلفی چون آموزش و پژوهش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، انتشارات، دوره های آموزشی مجازی و الکترونیکی مشغول فعالیت می باشد.

شرکــت مجتمع فنی مهد پرداپژوهان در سال 93 موفق به اخذ گواهیـــنامه فعالیت آموزشی برون سازمانی سامانه جامع مدیریت یادگیری و آمــوزش فرهنگیان در حیطه فناوری اطلاعــــات با کد ارگان 67 شده است.

مجتمع فنی تهران (نمایندگی البرز)

مجتمع فنی تهران در سال 1358 تاسیس و در اولين سالهای فعاليت خود، با شناسايی نيازهای کشور و جامعه در حوزه برق و الکترونيک، وزن عمده فعاليتهای خود را روی ارائه آموزشهای کيفی و متفاوت دراين حوزه متمرکز کرد.با گذشت زمان و پررنگ شدن نقش کامپيوترهای شخصی در محيطهای کار و زندگی، مجتمع با شناخت نياز جامعه و جوانان به آموزش در اين حـــوزه، فعاليت خود را در زمينه آمــوزش کامپيوتر و فــناوری اطلاعات و نيز انتشار کتابهای آموزشی در اين زمينه آغاز کرد و طي دو دهه اخير، با برگزاری بیش از 1000 دوره به يکی از پرمخاطب ترين مراکز آموزش و نشر کشور تبديل شد.

بيلان آموزش سالانه يکصد هزار نفر- درس، انتشار بيش از 1700 عنوان کتاب تحت عنوان «مجتمع فنی تهران» و «مؤسسه فرهنگی هنری ديباگران تهران»، وجود يک هيأت علمی جوان با هزاران مـــدرس در حوزه های مختلف بسياری از آنها صاحب قلــم های توانمندی هستند، هــمه و هــمه نتيجه 38 سال پايش موشکافانه نيازهای آموزشی و پژوهشی جامعه و شناسايی اهـميت توسعه آموزش مهارتهای پيشرفته توسط مجتمع فنی تهران بوده است.

نمایندگی البرز مجتمع فنی تهران به عنوان بزرگترین مرکز برگزاری دوره های آموزشی تخصصی استان فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نمود و در حال حاضر در سه ساختمان آزادگان، فردیـس و هشتـگرد بطور گسترده در حال ارائه خدمات آموزشی می باشد. این نمایندگی در سه مرکز آمــوزشی خود بیش از 3000 متر مربع فضای اداری و آموزشی داشته و از امکانات و تجهیزات آمــوزشی، پژوهــشی و فرهنگی مناسبی برخوردار است. کلاسها و سایتهای مجهز، سالن کنفرانس و همایش، کـتابخانه، بوفه، کارگاه های تخصصــی، فضای برگزاری ژوژمان و…. گوشه ای از امکـانات مورد نظر می باشد. این نمایندگی در قالــب دپارتمانهای تخصصـی نسبت به تدوین و اجرای دوره های آموزشی و همچنین ارائه مشاوره تحصیلی، مهارتی و شغلی به دانشپذیران گرامی اقدام می نماید.

ساختمان‌ها

ساختمان آزادگان
(نمایندگی مرکزی)

آدرس : کرج ، پل آزادگان
شماره تماس: 02634127

ساختمان فردیس

آدرس :فردیس، فلکه سوم
شماره تماس: 02636526055

اگر علاقه‌مند به تدریس و همکاری در دیگر بخش‌های مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز هستید، می‌توانید فرم زیر را پر نمایید.