نام کامل:داوود یعقوبی,نام مستعار:مجتمع فنی تهران.آدرس سایت:www.www.mftalborz.ir.همکاران:soomar63.com
5 از 5
ورود
  • ICDL 1.jpg
متخصصان رشته های فنی و مهندسی همواره مورد نیاز جامعه هستند. بسیاری از دستاوردهای بشری حاصل نوآوری ها و تلاش این متخصصان است . متخصصان فنی و مهندسی نمی توانند به گفته اکتفا نمایند و هر قدر هم که از دانش بالایی برخوردار باشند از آنها انتظار می رود که در عمل و واقعیت ملموس با خروجی قابل اندازه گیری لیاقت خود را به اثبات رسانند. سالیان متمادی است که نظام های رسمی دانشگاهی در سطوح مختلف از کاردانی تا دکترا متخصصان فنی و مهندسی را تربیت می کنند لیکن اغلب فارغ التحصیلان بدلیل نداشتن مهارت های تخصصی قادر به ورود به بازار کار نبوده و اگر هم جذب فعالیت کاری خاصی شوند مبالغ قابل توجهی هزینه صرف آموزش کاربردی آنها خواهد شد. گویی آنچه در دوره طولانی دانشگاه آموخته اند هیچ توانایی در آنها ایجاد نکرده است.
ماموریت دپارتمان فنی مهندسی همانا پر کردن فاصله صنعت و دانشگاه ، و تربیت متخصصانی است که قبل از ورود به محیط صنعتی توانایی لازم را برای شروع کار پیدا کرده اند و دیگر هزینه ای از این نظر برای کارفرمای خود ندارند. برقراری دوره های کاربردی مناسب با زمان کوتاه و بر اساس سرفصل های به روز شده ، کاربردی و پر محتوا این امر را محقق می سازد
دپارتمان آموزشهای فنی مهندسی توانایی آن را دارد که دوره های آموزشی خاص و با سرفصلهای خاص را برای مشتریان و با توجه به نیاز آنها تدوین و برقرارنماید.
CNC-darvish-engineer.jpg
photo_2019-06-30_16-40-20.jpg
MFTalborz-Fani 1.JPG
MFTalborz-Fani 5.JPG
MFTalborz-Fani 4.JPG
PDMS-goodarzi-engineer.jpg
Etabs  Safe-jabari-engineer.jpg
MFTalborz-Fani 3.JPG
photo_2018-10-23_13-15-07.jpg
MFTalborz-Fani 2.JPG
PLC_MftAlborz.jpg
catia-abbasi--engineer.jpg
Revit mep-etemad-engineer.jpg
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)