نام کامل:داوود یعقوبی,نام مستعار:مجتمع فنی تهران.آدرس سایت:www.www.mftalborz.ir.همکاران:soomar63.com
5 از 5
ورود

معرفی نمایندگی البرز

مقدمه

شرکت مجتمع فنی مهد پرداپژوهان در قدم اول با اخذ نمایندگی مجتمع فنی تهران در استان البرز در حوزه آموزش، فعالیت خود را آغاز و پس از کسب موفقیت های متعدد همچون عنوان برترین نمایندگی (در بین حدود 60 نمایندگی در سطح کشور) مجتمع فنی تهران در سال های 87-88-89 اقدام به توسعه فعالیت های خود نمود و در این راستا در استان گیلان، استان زنجان، جزیره کیش، هشتگرد و فردیس مجموعه های آموزشی و دفاتر فعالیت دیگر راه اندازی و با توجه به موفقیت در آموزش های فناوری اطلاعات و درخواست مکرر سازمان ها از سراسر کشور جهت انجام پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین پروژه های مشاوره مدیریت و کسب و کار اقدام به راه اندازی واحدهای مربوطه با جذب نیروهای متخصص و متعهد در سطح کشور گردید و هم اکنون این شرکت یکی از معتبر ترین شرکتهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور می باشد که با صدها سازمان خصوصی و دولتی در حوزه های فعالیت خود دارای قرارداد و تفاهم‌نامه است.

این شرکت درحال حاضر بعنوان عضو هیات مدیره شورای مرکزی نظام صنفی رایانه ای کشور، دارای رتبه 1 شبکه داده ها و رتبه های دیگر در سایر حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات از شورای عالی انفورماتیک بوده و در حیطه های مختلفی چون آموزش و پژوهش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، انتشارات، دوره های آموزشی مجازی و الکترونیکی مشغول فعالیت می باشد.

شرکت مجتمع فنی مهد پرداپژوهان در سال 93 موفق به اخذ گواهینامه فعالیت آموزشی برون سازمانی سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان در حیطه فناوری اطلاعات با کد ارگان 67 شده است.

مجتمع فنی تهران (نمایندگی البرز)

مجتمع فنی تهران در سال 1358 تاسیس و در اولين سالهای فعاليت خود، با شناسايی نيازهای کشور و جامعه در حوزه برق و الکترونيک، وزن عمده فعاليتهای خود را روی ارائه آموزشهای کيفی و متفاوت در اين حوزه متمرکز کرد.با گذشت زمان و پررنگ شدن نقش کامپيوترهای شخصی در محيطهای کار و زندگی، مجتمع با شناخت نياز جامعه و جوانان به آموزش در اين حوزه، فعاليت خود را در زمينه آموزش کامپيوتر و فناوری اطلاعات و نيز انتشار کتابهای آموزشی در اين زمينه آغاز کرد و طي دو دهه اخير، با برگزاری بیش از 1000 دوره به يکی از پرمخاطب ترين مراکز آموزش و نشر کشور تبديل شد.

بيلان آموزش سالانه يکصد هزار نفر- درس، انتشار بيش از 1700 عنوان کتاب تحت عنوان «مجتمع فنی تهران» و «مؤسسه فرهنگی هنری ديباگران تهران»، وجود يک هيأت علمی جوان با هزاران مدرس در حوزه های مختلف بسياری از آنها صاحب قلم های توانمندی هستند، همه و همه نتيجه 38 سال پايش موشکافانه نيازهای آموزشی و پژوهشی جامعه و شناسايی اهميت توسعه آموزش مهارتهای پيشرفته توسط مجتمع فنی تهران بوده است.

نمایندگی البرز مجتمع فنی تهران به عنوان بزرگترین مرکز برگزاری دوره های آموزشی تخصصی استان فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نمود و در حال حاضر در سه ساختمان آزادگان، فردیس و هشتگرد بطور گسترده در حال ارائه خدمات آموزشی می باشد. این نمایندگی در سه مرکز آموزشی خود بیش از 3000 متر مربع فضای اداری و آموزشی داشته و از امکانات و تجهیزات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی مناسبی برخوردار است. کلاسها و سایتهای مجهز، سالن کنفرانس و همایش، کتابخانه، بوفه، کارگاه های تخصصی، فضای برگزاری ژوژمان و.... گوشه ای از امکانات مورد نظر می باشد. این نمایندگی در قالب دپارتمانهای تخصصی زیر نسبت به تدوین و اجرای دوره های آموزشی و همچنین ارائه مشاوره تحصیلی، مهارتی و شغلی به دانشپذیران گرامی اقدام می نماید:

- دپارتمان فناوری اطلاعات و ارتباطات

- دپارتمان هنر و معماری

- دپارتمان فنی و مهندسی

- دپارتمان مالی و حسابداری

- دپارتمان مدیریت کسب و کار

- دپارتمان مهارتهای دانش آموزی

- دپارتمان زبانهای خارجی

- دپارتمان اشتغال و کارآفرینی

- دپارتمان آموزش های سازمانی

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)